Společnost AB Metal Recycling s.r.o. se zabývá ekologickou likvidací vozidel (autovraků) na území Prahy, kde provozujeme službu likvidace vozidel Praha, Středočeského a Západočeského kraje již od roku 2011. Za tu dobu jsme již vykoupili a ekologicky zlikvidovali tisíce vozidel.

Proč to děláme?

Ekologická likvidace vozů je daná legislativou. Legislativa vychází z požadavků směrnice Evropského parlamentu a Rady 2000/53/ES, která byla implementována do české legislativy zákonem č. 185/2001 Sb., o odpadech.

Majitelé nepojízdných vozidel a autovraků jsou povinní nechat své vozidlo ekologicky zlikvidovat, protože vozidla se řadí do kategorie nebezpečných odpadů. Nicméně nechat zlikvidovat vozidlo není jen tak. Je potřeba vyhledat autorizovaného zpracovatele autovraků a tomu vozidlo dopravit. Zde nastává jeden podstatný háček, a to, že autovrak a havarované nepojízdné vozidlo není možné jednoduše ke zpracovateli dovézt. Naše společnost vyzvedne a odtáhne autovrak v jakémkoliv stavu. Postaráme se o ekologickou likvidaci tohoto vozidla, vystavíme vám potřebný protokol a ještě vyplatíme přiměřenou odměnu. Jednoduše vám šetříme čas a starosti.

Chcete ekologicky zlikvidovat vozidlo?

Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář a my vám obratem sdělíme odměnu za vaše vozidlo.