Na této stránce vám chceme vysvětlit, jak je to s výplatou bonusu (odměny) za výkup vozidla určeného k ekologické likvidaci. U nás patříme k několika málo seriózním společnostem, které neslibují astronomické odměny za autovraky. Jak to tedy celé funguje?

Cena za vozidlo se stanovuje na základě jeho druhu, roku výroby, stavu vozidla a hmotnosti vozidla. Výkupní bonus se stanovuje podle aktuální ceny komodity železa. Z našich zkušeností vám tak můžeme slíbit vyplatit bonus až 5000 Kč, ale musí jít skutečně o vozidlo, které tomu odpovídá. Ekologická likvidace vozidel funguje tak, že odtáhne vaše vozidlo a postará se o jeho ekologickou likvidaci danou legislativou. Vyplatíme vám přiměřenou odměnu a ZDARMA vystavíme protokol o likvidaci.

U nás vás nečeká nemilé překvapení, kdy bychom vás lákali na výkupní odměnu například 70 000 Kč za vozidlo nebo autovrak k ekologické likvidaci. Jednáme férově, takže vám můžeme nabídnout vysokou odměnu, ale vozidlo musí mít takovou skutečnou hodnotu. To většina autovraků, havarovaných a nepojízdných vozidel ani zdaleka nemá. Většinou se nehodí ani na náhradní díly. Proto se dávají k ekologické likvidaci, aby se mohla vyřadit z evidence motorových vozidel.

Chcete ekologicky zlikvidovat vozidlo?

Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář a my vám obratem sdělíme odměnu za vaše vozidlo.