Likvidace vozidel a autovraků Praha

  • Odměna až 5000 Kč
  • Nelákáme vás na nereálné ceny výkupů
  • Odtah zdarma
  • Fér jednání

Likvidace vozidel Praha. Vykoupíme, ZDARMA odtáhneme, ekologicky zlikvidujeme vozidla a autovraky. LIKVIDUJEME VŠE v jakémkoliv stavu. Ušetříme vám starosti a vyplatíme nejvyšší možnou odměnu. Po domluvě vyřídíme odhlášení vozidla a vystojíme za vás frontu na úřadu.

Jak funguje ekologická likvidace vozidel?

Zabýváme se ekologickou likvidací vozidel (autovraků) na území Prahy, Středočeského a Západočeského kraje již od roku 2011 a za tu dobu jsme již zlikvidovali tisíce vozidel.

Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá. Je na nás spoleh a váš vůz nebo autovrak bude ekologicky zlikvidovaný přesně podle aktuální legislativy. V ruce budete mít platné potvrzení o ekologické likvidaci.

Vysoké a reálné odměny

Nabízíme pouze reálné odměny za výkup vašeho vozidla. Neslibujeme desetitisíce, protože to není možné. U nás nebudete nepříjemně překvapení. Zavolejte si o cenu za váš vůz. Je to nezávazné. Kontaktujte likvidaci vozidel Praha. Telefon 728 069 518.

Kontaktujte nás

Ekologická likvidace vozidel Praha. Bezplatné nacenění na počkání.

Nejčastější otázky okolo ekologické likvidace vozidel

Co je potřeba k ekologické likvidaci vozidel?

1. Občanský průkaz/Výpis z obchodního rejstříku
2. Velký Technický průkaz
3. Plnou moc (nemusí být ověřená) pokud nejste majitelem vozu nebo chcete předáním vozu někoho pověřit. Vzor plné moci ke stažení.

Tyto 3 věci vám stačí k vyřízení ekologické likvidace vozidla u nás. Na základě těchto dokumentů můžeme nechat vozidlo ekologicky zlikvidovat a vystavit vám potvrzení o ekologické likvidaci, které je potřebné k odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel.

Jak ekologicky zlikvidovat vozidlo?

K ekologické likvidaci vozidla je potřeba dopravit vozidlo na místo, kde vám vystaví protokol o likvidaci vozidla. Nejjednodušší je nás kontaktovat a my se o všechno postaráme, takže vás zbavíme i léta nepojízdného autovraku, který vám stojí na zahradě. Vy nemusíte opustit pohodlí domova. Zavolejte nám na 728 069 518. Obratem vám sdělíme výší vaší odměny a domluvíme si čas, kdy si můžeme vozidlo určené k ekologické likvidaci vyzvednout.

Kolik dostanu za ekologickou likvidaci auta?

Neslibujeme nereálné částky. Samozřejmě vám můžeme vyplatit vyšší částku, ale tuto hodnotu musí vůz skutečně mít. Vozy určené k likvidaci jako jsou havarované vozy, autovraky, staré vozidla a další takovou hodnotu nemají. Výše odměny se určuje podle druhu, stavu vozidla a váhy vozidla. Můžeme vám slíbit až 5000 Kč odměnu. Kontaktujte nás pro přesné nacenění.

Chcete ekologicky zlikvidovat vozidlo?

Vyplňte nezávazně náš poptávkový formulář a my vám obratem sdělíme odměnu za vaše vozidlo.